Strona główna » Księgarnia

KSIĘGARNIA

KSIĘGARNIA

KSIĘGARNIA

W BIG BOOK CAFE | działa autorska, kameralna księgarnia. To kilka tysięcy wyselekcjonowanych tytułów. Gorące premiery, najważniejsze i najbardziej dyskutowane reportaże ostatnich lat, mocny wybór światowej i polskiej literatury pięknej. Dobrze zaopatrzona sekcja dziecięco-młodzieżowa. A do tego półki z poezją, przewodnikami po sztuce i designie, książkami kulinarnymi (obowiązkowo wegetariańskimi) oraz wybranymi poradnikami.

Księgarnia działa stacjonarnie, ale książki można zamawiać także drogą mailową. Wysyłamy je na terenie Polski oraz zagranicę. Indywidualne zamówienia i pytania prosimy kierować na adres ksiegarnia@bigbookcafe.pl.

Przygotowujemy pakiety świąteczne, urodzinowe i na wszystkie inne okazje. Mamy w sprzedaży bony książkowe po 50 i 100 zł.

Dla stałych klientów przygotowaliśmy karty mola książkowego – robiąc u nas zakupy dziesiątą książkę kupicie za pół ceny!

Księgarnią kieruje Julia Rzemek, czyli legendarna księgarka Julka. Chętnie podpowie, co warto czytać. O rekomendacje lektur pytajcie śmiało także pozostałych członków naszej fundacji. Każdy z nas chętnie podzieli się swoimi literackimi odkryciami.

Co miesiąc publikujemy listę bestsellerów Big Book Cafe. W cyklu „Książka tygodnia” prezentujemy krótkie rekomendacje najnowszych premier. O ważnych dla nas tytułach rozmawiamy w podcaście „Książka w 5 pytań i w 5 minut”. Wszystko po to, by z gąszczu premier pomóc Wam wyłowić te najważniejsze! Zapraszamy do naszej księgarni.

KSIĘGARNIA SPOŁECZNA

KSIĘGARNIA SPOŁECZNA

KSIĘGARNIA SPOŁECZNA

W BIG BOOK CAFE | działa pierwsza w Polsce księgarnia społeczna, dzięki której przeczytane książki znajdują nowych czytelników.

Jeśli macie w swoich bibliotekach pozycje, które chcielibyście nam przekazać – śledźcie nasze media społecznościowe, gdzie ogłaszamy terminy kolejnych zbiórek oraz zasady przyjmowania książek.

Zgromadzone książki wystawiamy na sprzedaż podczas Targów Księgarni Społecznej, odbywających się przynajmniej raz na kwartał w Big Book Cafe. Wszystkie tytuły sprzedajemy po 5 i 10 zł.

Całkowity dochód wspiera organizowane przez nas wydarzenia literackie, w tym Big Book Festival.

PAMIĄTKI

PAMIĄTKI

GADŻETY

Wiemy, że są wśród was prawdziwi fani BIG BOOK FESTIVALU. To dla was powstała seria autorskich pamiątek festiwalowych. Dzięki temu przez cały rok możecie cieszyć się Big Bookiem. Zapraszamy do naszej księgarni. Znajdziecie w niej festiwalowe plecaki i torby, skarpety z limitowanej serii przygotowanej wspólnie z firmą Many Mornings, notesy ekologiczne, plakaty ze wszystkich edycji festiwalu, a także obroże i smycze dla oczytanych czworonogów. dzieki