Strona główna » Events » 1.03 | CZW.

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

1.03 | CZW.

March 1, 2018 @ 8:00 am - 5:00 pm

Event Navigation

UWAGA PREMIERA: Radości z kobiecości.
Jedyne spotkanie z autorkami skandynawskiego bestsellera o seksualności i ciele.
Blogerki i edukatorki seksualne z Norwegii – Nina Brochman i Ellen Støkken Dahl spotkają się z Polkami.To będzie jedyne spotkanie z twórczyniami bestsellera „Radości z kobiecości”. Nina Brochman i Ellen Støkken Dahl z Norwegii stworzyły książkę wypełniającą lukę w edukacji seksualnej, mierząc się przy tym z mitami kulturowymi. To kompendium wiedzy, które odważnie, ze skandynawską prostotą mówi o zdrowiu seksualnym kobiet.

Autorkami poradnika są dwie norweskie studentki medycyny, które postanowiły, początkowo w Internecie, uczyć o zdrowiu seksualnym, seksie i kobiecym ciele. Zaczęło się od bloga, który założyły w 2015 roku z myślą o młodych czytelniczkach. Ich strona szybko stała się odpowiedzią na frapujące pytania i wątpliwości. Ogromne zainteresowanie blogiem sprawiło, że Nina i Ellen postanowiły napisać poradnik.

„Mamy nadzieję, że nasza książka da Wam pewność siebie, której Wam brakuje. (…) Chcemy, by kobiety mogły podejmować niezależne decyzje, poznawszy wszystkie dostępne fakty i by swoje wybory opierały na wiedzy medycznej, nie zaś plotkach, nieporozumieniach i strachu”.

Dahl i Brochmann obalają mit za mitem, a wszystko przy użyciu rzeczowego, zrozumiałego i dowcipnego języka. Ich książka to doskonała odpowiedź na brak odpowiedniej edukacji seksualnej w szkole, a także kompleksów związanych z otwartym mówieniem o seksualności. Skierowany do dziewczynek, nastolatek i kobiet podręcznik odpowiada na wszystkie bolączki, o których nie mogła pisać Michalina Wisłocka pół wieku temu.

Prawie wszystko co chciałybyście wiedzieć o swoim ciele, seksualności i czerpaniu radości z bycia kobietą, a dotąd wstydziłyście się zapytać, stanie się jasne podczas spotkania z autorkami w czwartek, 1 marca, o godz. 19:00 w Big Book Cafe.

Details

Date:
March 1, 2018
Time:
8:00 am - 5:00 pm

Leave a Reply