Strona główna » Repertuar

19.10 | WT.

MIĘDZY SŁOWAMI: VIENIO
Czy wyrazisty raper może być czułym romantykiem, jakie polskie słowa mają największą moc i z jakich wersów ułożyłby swoją biografię. O ekspresyjności języka i rytmie słów mówi Piotr “Vienio” Więcławski – raper, autor tekstów i producent muzyczny.
Przyjdź lub obejrzyj on-line!
GODZ. 19:00 Read more

22.10 | PT.

NOC KSIĘGARŃ W BIG BOOK CAFE                    
Spędź z nami tę noc! Zobacz filmy, złów książkę z rabatem i weź udział w rozmowie. Zapraszamy osobiście! Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, bez rezerwacji, kto pierwszy, ten zuch!
GODZ. 18:00-00:00                      Read more

26.10 | WT.

NA GŁOS. PROZA SKANDYNAWSKA LIVE: PUNKT ZERO                                                       
Słuchowisko z muzyką na żywo. W Oslo działa bezlitosny morderca. Zabija tylko sławnych, ofiarom nadaje numery. Mordercze odliczanie trwa. Czytają Przemysław Bluszcz i Andrzej Konopka, muzyka Michał Marecki. Przyjdź lub obejrzyj on-line!
GODZ. 19:00 Read more

27.10 | ŚR.

WIELKIE PYTANIA: MIŁOŚĆ NIE WSZYSTKO WYBACZY?
Marek Bieńczyk, pisarz i eseista, mówi o kochaniu. Czy mamy jeszcze czas i język dla wielkich uczuć? Czy w erze indywidualizmu miłość ma nowe granice? Jacy będą kochankowie przyszłości? Pyta Marta Perchuć-Burzyńska.Przyjdź lub obejrzyj on-line!
GODZ. 19:00 Read more

28.10 | CZW.

UWAGA: PREMIERA! JUŻ NIE CHCĘ BYĆ CZŁOWIEKIEM. OPOWIEŚĆ O PRZETRWANIU ZAGŁADY
Pieter van Os, pisarz niderlandzki, w rozmowie z Katarzyną Surmiak-Domańską. O tym, jak mała Rywka stała się folksdojczką, pokochała Niemca i odnalazła drogę do siebie samej. Przyjdź lub obejrzyj on-line!
GODZ. 19:00 Read more