Strona główna » Events » 25.01 | WT.

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

25.01 | WT.

January 25, 2022

Event Navigation

UWAGA:PREMIERA! KRAINA ZŁOTYCH KŁAMSTW

Wojciech Chmielarz anonsuje: „„Kraina złotych kłamstw“ to rewelacyjny kryminał. Ile tutaj jest dobra! Anna Górna z przytupem wkracza w ten nasz kryminalny półświatek“. W Big Book Cafe pisarz poprowadzi premierowe spotkanie z autorką.

Zapraszamy we wtorek 25 stycznia o godz. 19.00.
ANNA GÓRNA w rozmowie z WOJCIECHEM CHMIELARZEM

Partner wydarzenia: Wydawnictwo Czwarta Strona

W spotkaniu możecie wziąć udział na dwa sposoby.

Przyjść osobiście do Big Book Cafe przy ul. J. Dąbrowskiego 81. Wstęp jest wolny, bez rezerwacji, limit miejsc – 45 os. Obowiązuje dezynfekcja rąk i noszenie maseczki przez cały czas trwania spotkania.
Albo zapraszamy do oglądania transmisji on-line na żywo w naszym kanale Facebook. Po wydarzeniu zapis rozmowy pozostanie na Facebooku.

O książce „Kraina złotych kłamstw“:
W listopadzie 2004 roku w angielskim hrabstwie West Sussex znika Julie Pearson, młodziutka partnerka wschodzącej gwiazdy kina, Jacka Harforda. Przez piętnaście lat sprawa jej zaginięcia pozostaje niewyjaśniona.
Po skandalu Jack przeprowadza się do Zurychu, gdzie prowadzi spokojne, dostatnie życie z dala od blasku fleszy. Do czasu, gdy w grudniu 2018 roku jego kolejna partnerka znika bez śladu. Chcąc udowodnić swoją niewinność, Jack angażuje prywatnego detektywa, pochodzącego z Polski byłego policjanta, który pracuje jako szef ochrony w firmie ubezpieczeniowej…
„Kraina złotych kłamstw“ to nie tylko świetna kryminalna fabuła, to również opowieść o zgubnej sile uprzedzeń wobec ludzi, których opinia publiczna osądziła pochopnie, o pozornym raju i brzemieniu przeszłości.

O autorce:
Anna Górna – jako pisarka debiutuje kryminałem „Kraina złotych kłamstw“, który docenili m.in. uznani autorzy: Wojciech Chmielarz i Robert Małecki. Anna Górna (ur. 1988) pochodzi z Częstochowy. Z wykształcenia prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, specjalizuje się w negocjacjach biznesowych w branży farmaceutycznej. Od 2014 roku mieszka i pracuje w Szwajcarii. Prywatnie jest miłośniczką muzyki rockowej, jogi i podróżowania szlakiem dobrego wina.

GODZ. 19:00

WIĘCEJ INFORMACJI NA NASZYM PROFILU FACEBOOK

 

Details

Date:
January 25, 2022